سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹
سرویس: اخبار
 |  ۱/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۳:۳۴
  |   نظرات: بدون نظر

ثبت نام چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی آغاز ‌شد

ثبت نام چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران (ICPR)، از امروز آغاز ‌شد؛ این کنفرانس در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی المپیک برگزار خواهد شد.

 

به گزارش ستاد خبری کنفرانس بین المللی روابط عمومی؛ پذیرش و تطبیق حرفه ای با تاکید بر اصول تمایز، خلاقیت و نوآوری، راهبردهای توسعه ای و حرفه ای خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی، استراتژی، برنامه ریزی و ارزش آفرینی در روابط عمومی خلاق و نوآور، ظرفیت شناسی و تاثیرگذاری نوآوری و خلاقیت در اثربخشی فعالیت های روابط عمومی، منابع انسانی، فرهنگ سازمانی و روابط عمومی نوآور و خلاق، توصیف و تحلیل وضعیت موجود نوآوری و خلاقیت در روابط عمومی، تحلیل نقش سازمان ها و موسسات غیردولتی در ارتقاء فعالیت ها، سطح دانش و بینش اخلاقی کارگزاران روابط عمومی خلاق و نوآور، تحلیل نقش فناوری های نوین در توسعه فعالیت های نوآورانه و خلاقانه در حوزه روابط عمومی، فرصت ها و چالش های پیش روی کارگزاران روابط عمومی خلاق و نوآور و راهکارهای مدیریت نوآوری و خلاقیت در روابط عمومی از جمله موضوعات اصلی این کنفرانس می باشد.

 

 

کارگاه های آموزشی خلاقیت و نوآوری در روابط عمومی نیز ۱۱ آذرماه برگزار می‌شود. این کارگاه ها در دو جلسه ۴ ساعته طراحی شده است و علاقه‌مندان با حضور در این کارگاه ضمن آشنایی با مفاهیم کلیدی در حوزه خلاقیت و نوآوری، با جدیدترین شیوه ها و ابتکارات در تاثیرگذاری نوآوری و خلاقیت در اثربخشی فعالیت های روابط عمومی آشنا می‌شوند.

بر اساس این گزارش، برای اثربخشی بیشتر کنفرانس، از تمامی مدیران، کارشناسان و فعالان حوزه روابط عمومی دعوت شده است تجارب شان را به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

 

گفتنی است تلفن‌های ۸۸۶۱۷۵۷۶ و ۸۸۶۱۷۵۷۷ و پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس در نشانی: www.irancpr.ir برای کسب اطلاعات بیشتر در نظر گرفته شده است.

 

منبع: شارا

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مریم سبحانی فرد ، دبیر خبرمریم سبحانی فرد ، دبیر خبر خبرنگار حوزه سلامت ، کارشناس ارتباط با رسانه ، فعال در حوزه روابط عمومی الکترونیک تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 580 بازدید

بازدید دیروز: 594 بازدید

بازدید کل : 365428 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...