چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹
سرویس: اخبار
 |  ۱/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۵:۰۹
  |   نظرات: بدون نظر
رئیس مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران:

مدیران روابط‌عمومی در ارتباطات خود به کرامت انسانی توجه کنند

رئیس مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران گفت: مدیران روابط‌عمومی باید در ارتباطات خود به کرامت انسانی توجه کنند.

محمد آقاسی در سمینار آموزشی آشنایی با افکار عمومی اظهارکرد: باید معیارهای موفقیت را شناخت و قبل از این شناخت فرد باید موقعیت فعلی و موقعیتی را که به دنبال آن است، را بشناسد.

 

وی ادامه داد: روابط‌عمومی‌ها به انواع روابط‌عمومی سودمحور، روابط‌عمومی بحران و روابط‌عمومی تبلیغی، تقسیم می‌شود و در این میان روابط‌عمومی سودمحور، روابط‌عمومی است که در راستای جذب مخاطب و مشتری بیشتر فعالیت می‌کند تا سود و منفعت بیشتری را به سازمان تابعه خود برساند.

 

رئیس مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران گفت: مدیر روابط‌عمومی بحران، فردی است که تا وجود تنشی، فعالیت و تحرکی از او دیده نمی‌شود و حتی بعد از تنش‌ها تحرکی از او دیده نمی‌شود و مدیر روابط‌عمومی تبلیغی نیز فردی است که بنر و پوستر زیادی را بدون در نظر گرفتن ‌ذائقه افراد، ارائه می‌کند.

 

آقاسی تاکید کرد: روابط‌عمومی‌ها کارکردهای متفاوتی دارند و باید فلسفه وجودی هر کدام شناخته شود و روابط‌عمومی‌ها نیز باید بتوانند اجزای کل سیستم را پشتیبانی کنند.

 

 

وی ادامه داد: روابط‌عمومی‌های سنتی هنوز به دنبال استفاده از کاغذ هستند که باید به سمت دو فضایی شدن حرکت کنند ولی روابط‌عمومی ایده‌آل فردی است که تعامل را با چشمان باز و با پژوهش نسبت به شناخت محیط پیرامون داشته باشد.

 

رئیس مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران افزود: باید کرامت انسانی را مدیر روابط عمومی مد نظر قرار دهند و این فرد باید خاصیت تبادلی داشته و نگرش درون‌سیستمی داشته باشد.

 

آقاسی گفت: مدیران روابط‌عمومی باید در ارتباطات خود به کرامت انسانی توجه کنند و رضایت‌محوری، خلاقیت‌محوری، موید نظام شهروندی بودن، دانش‌محوری، قدرت بازاریابی، دوفضایی، حقیقت‌محوری از دیگر ویژگی‌های روابط‌عمومی برتر است.

 

مهر

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 204 بازدید

بازدید دیروز: 717 بازدید

بازدید کل : 365769 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...