دوشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۰۵
سرویس: اخبار
 |  ۵/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۱:۵۴
  |   نظرات: بدون نظر

نقش بی بدیل آموزش های فنی و حرفه ای در پویایی جامعه

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان جنوبی مطرح کرد: نقش بی بدیل آموزش های فنی و حرفه ای در پویایی جامعه

در سومین روز از هفته ملی مهارت مدیر کل روابط عمومی و تشریفات استانداری خراسان جنوبی با حضور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی ضمن تبریک این هفته، از زحمات کارکنان، مربیان، کارآموزان و تلاشگران عرصه مهارت آموزی تقدیر و تشکر کرد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در این دیدار با اشاره به کارکرد و فعالیت های آموزش فنی و حرفه ای گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای متولی آموزشهای مهارتی بین سطوح تحصیلی در سطح استان می باشد و فعالیتهای خود را با هدف تربیت نیروی کار ماهر ، نیمه ماهر و ارتقای مهارت نیروی کار شاغل انجام می دهد.

 

 

خوش آیند افزود: رکن اصلی فعالیتهای این اداره ، آموزش و مهارت آموزی است که ماموریت و هویت اصلی آن را شکل می دهد.

در ادامه مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان جنوبی با تاکید بر نقش روابط عمومی ها در انعکاس خدمات و فعالیت ها ی دولت گفت: روابط عمومی به عنوان قلب تپنده سازمانها و نهادها عمل می کند و به عنوان چشم بینای ادارات مطرح می شود و قطعا پویایی روابط عمومی موجب رشد و بالندگی مجموعه ها و ادارات و مراکزمی گردد.

 

بهاری با اشاره به نقش های مختلف روابط عمومی خواستار توجه ویژه به روابط عمومی در ابعاد مختلف از جمله تجهیزات، نیروی انسانی و آموزش نیروی انسانی فعال در این بخش شد.

وی به نقش و کارکرد های آموزشهای مهارتی اشاره و نقش این آموزشها را در ایجاد اشتغال و پویایی جامعه بی بدیل خواند.

Print Friendly, PDF & Email
این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp


مطالب مرتبط
مدیر سایتمدیر سایت روابط عمومی , جامعه مجازی , جامعه مجازی روابط عمومی , ارتباطات , فضای مجازی , سازمان , کسب و کار , رسانه , رسانه مجازی , شبکه های اجتماعی , فنآوری , فن آوری , کانال تلگرام روابط عمومی تمام مطالب این نویسنده

logo-samandehi
نماد اعتماد درگاه pay.ir
design design

Advert (1)

Advert (4)


آمار بازدید:

بازدید امروز: 217 بازدید

بازدید دیروز: 294 بازدید

بازدید کل : 367089 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

...